52 Liste Projesi 7. Hafta Listesi

gökhan

Herkese merhaba. Son bir haftadır buz kesen günler ve geceler yaşamaktayız İstanbul’da. Gündüzleri çoğunlukla evdeyim ben de. Sporumu yapıyorum, kitabımı okuyorum, “Netflix sen çok yaşa” diyor, günaşırı siparişlerim için (Bakınız: D❤️Lite) mutfağa giriyor, hafta ortası klavye başına geçme zamanı gelsin diye bildiğiniz gün sayıyorum 🙂 Ve işte yılın 7. haftası için hazırlayacağımız listeyi sakince ve sade bir şekilde aşağıya bırakıyorum.

52 Liste Projesi

7. Hafta: Gününüzü Aydınlatan Kişilerin Listesi

  • Evli ve çocuksuz olduğumu biliyorsunuz artık. Dolayısıyla günümü aydınlatan kişiler sıralamasında ilk ve tek sırayı, hiç torpilsiz ama çok hak ederek kocam, Gökhanalıyor! Beş yıllık evliliğimiz boyunca bu hep böyle oldu. Kendimi şanslı hissetmeme yol açan bir sürü şeyden sadece biridir sabah yanı başımda uyandığındaki yüzü, göz kenarındaki gamzeleri gülerek “Günaydın” diyen bir adam. Günün devamında da bu değişmez hiç. Her zaman yüzü gülen bir adamla yaşayınca gününüz aydınlanmasın da ne olsun 🙂

Genelde düşünürsek eğer, bu liste tek bir kişi ile sınırlı gördüğünüz gibi! Her gün gittiğim kurumsal bir işim yok. Evden çalışan bir insanım. Bu sebeple her sabah erkenden İstanbul’da yola düşmüyor, trafiğe çıkmıyor, toplu taşıma kullanmıyor, iş yerine gidip bir sürü insanla güne karışmıyorum.

Eğer annem, kardeşim ya da bir can dostum ile telefonda konuşarak güne başlıyorsam ve konuştuğum kişinin sesi mutlu, keyfi yerinde, hayatında hemen hemen her şey yolunda gibi geliyorsa o da günümü aydınlatan kişiler listesine giriyor elbette.

Arkadaşlarımı genelde akşamları görebiliyorum, zira ben dışında herkes kurumsal hayatta yukarıda da yazdığım gib,. O sebeptendir ki akşam hangi sevdiğim dostum, arkadaşımla bir arada isem elbette onun için de günümün kalanını aydınlatıyor diyebilirim gönül rahatlığı ile.

Bu haftanın listesi biraz kısa oldu farkındayım. Ama sizinkileri duymayı çok istiyorum. Lütfen aşağıya gününüzü aydınlatan kimler varsa yazın, paylaşın benimle olmaz mı?

 

52 Liste Projesi 7. Hafta Listesi” hakkında 4 yorum bulunuyor:

  1. Füsun

    Benim günümü aydınlatan ilk kişi kızım : Damla. Onun gülen kocaman gözleri ve güldüğünde beliren tek gamzesi için hergün binlerce kez şükrediyorum.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir